שלום, נשמח לענות לכל שאלה
close
יש לך שאלה ? אנחנו כאן לרשותך
close
forum
073-7373800 שירות לקוחות

גבס קל לרחצה MAGICAST

גבס קל

Magicast  הוא גבס קל (גבס פלסטי) המתקדם בעולם בעל יתרונות יחודיים הן לחולה והן לצוות הרפואי. זהו גבס סינטטי / פלסטי קל. היתרון המרכזי – Magicat מאושר לרחצה בביטחון מלא !! במקלחת, בבריכה ובים, ללא גירויים או ריחות מתחת לגבס. פשוט כנס לבריכה או לים, ובצאתך רק הקפד להתקלח ולשטוף את מי המלח . Magicast מתייבש לאחר מכן במהירות ללא תופעות מציקות כמו בגבסים אחרים.

Magicast הוא מוצר קיבוע שברים שאינו דומה כלל לכל הקיים בשוק עד הגעתו לעולם ויש המגדירים אותו כ”המצאת הגלגל” בתחום קיבוע השברים.Magicast מגיע כערכה ארוזה ע”פ מידה ובה 2 שרוולי רשת, הראשון הוא שרוול ריפוד מחומר מנדף, והשני הוא שרוול רשת ספוג פולימר יחודי, המולבש על האיבר הפגוע, ומתקשה עליו לפי צורתו ועל פי דרישות הקיבוע של הרופא המטפל.

יתרונות גבס קל Magicast :

  • נוח ומהיר להתקנה – כל פעולה אינה נמשכת יותר מ-5 דקות, ללא קשר למקרה הרפואי.
  • מאוורר – ובכך נמנעים גירויים וריחות רעים מתחת לגבס.
  • ייבוש מהיר – רשת מחוררת מתייבשת מהר.
  • קל משקל – זהו “גבס” סינטטי מהקלים בעולם.
  • צילום רנטגן – ניתן לבצע בדיקת רנטגן חוזרת ללא הסרת הגבס.

גבס קל Magicast הפך להיות מוצר אהוב על הצוותים הרפואיים בארץ ובעולם, בין היתר גם כי הוא קל ונוח לביצוע כל פרוצדורה רפואית, ללא מגבלות, ומשמש “כחומר ביד היוצר” אצל הרופאים והמגבסים. יש המדמים זאת לעבודת פיסול נעימה וקלה. סדרת מוצרי Magicast כוללת גם מוצרי סד/SPLINT העשויים מאותם חומרים, נוחים לעבודה וקלי משקל. ה SPLINT מגיע כשכבה מתקשה שכבר עטופה מכיסוי רך המשמש כריפוד, וכל שנותר הוא רק לטבול אותו במים ולהצמיד לאיבר הפגוע. פשוט וקל.