שלום, נשמח לענות לכל שאלה
close
יש לך שאלה ? אנחנו כאן לרשותך
close
forum
073-7373800 שירות לקוחות

כיסוי לשחיה

מגן רגל

מגן הוואקום של DRYPRO המיועד לכיסוי רגל, עד הברך או עד המפשעה. המגן בנוי כגרב גומי ארוכה ( 6 מידות שונות ) , המכסה את האזור הפגוע/חבוש של הרגל ואף מעבר לכך. המגן מיועד לחולים עם גבס על הרגל, חבישה, פרוטזה, רגל סוכרתית, בעיות עור, פצעים קשים וכדומה.

בחירת גודל מוצר

הסבר מפורט בהמשך הדף למטה

-
+
-
+

מידע נוסף

השימוש במגן רגל מאפשר לחולה להתקלח בבטחון מלא ללא חשש של הרטבת הרגל, להיכנס ולשחות בבריכה ובים, ואף לצלול למרות המגבלה הרפואית. כמובן בכפוף לאישור הרופא לביצוע פעולות אלה ( ישנם חולים שאינם מורשים להיכנס לבריכה למשל ללא קשר להרטבת הרגל, אלא כאמצעי זהירות מנוכחות חיידקים או חומרים כימיים שונים במים ).

מגן הרגל העשוי גומי עמיד( מכיל לטקס ), המסוגל להתרחב עד פי 6 מגודלו הבסיסי. המגן בנוי כגרב שפיתחה צר יותר מהיקף הרגלהחבושה, ובכך היא לוחצת ואוטמת את הרגל . למגן יש שסתום מיוחד, ובעזרת המשאבה המצורפת, ניתן לשאוב את האויר ולייצר וואקום המצמיד את הכפפה כולה לרגל. פעולת הוואקום גם מקשה על החולה להסיר את הכפפה שלא לצורך בזמן השהייה במים.

פעולת הוואקום מאפשרת לחולה בהיותו במים, להבחין בקלות האם נכנס אויר למגן, וכמובן שאם לא נכנס אויר – גם לא נכנסו מים !

(אין חובה לביצוע פעולת הווקום, אלא לפני כל כניסה למים בלבד לבדיקת תקינות המגן).

תחתית המגן צבועה בחומר מונע החלקה ובכך מתאפשר ללקוח להלך ללא חשש גם בסביבה חלקה כמו מקלחת או שפת הבריכה.

מיגוון המידות מאפשר להתאים מגן לילדים ומבוגרים כאחד.

אין משמעות לגיל החולה, אולם נדרשות מדידות של היד, כדי להתאים את המידה הנכונה שתאפשר לחולה להיכנס למים בביטחון מלא !

סרטון הנחיות מדידה והלבשת מגן רגל

התאמת מידה

מגן רגל מיוצר בשני גדלים – חצי רגל, רגל מלאה.

המגן מיועד לחולים/ות עם חבישה מיוחדת על הרגל, גבס, תותבת או רגישות למים מכל סיבה אחרת. מגן רגל צבוע באזור הסוליה בצבע המקטין את האפשרות להחלקה בעת הליכה על משטחים רטובים – מקלחת, בריכה וכדומה.

מגן חצי רגל: משמש לכיסוי הרגל מכף הרגל עד מתחת לברך.
מגן רגל מלאה: משמש לכיסוי הרגל במלואה עד המפשעה

להתאמת מגן רגל, עליך למדוד את:
* היקף הרגל לאחר קצה הגבס/חבישה/פרוטזה .
* אורך הגבס מקצהו העליון ועד לקצה הקרסול (עד הרצפה ולא עד קצה אצבעות הרגל).

לאחר המדידות יש לעבור מעלה ללשונית “רכוש כעת” ולהזין את הנתונים.

הוראות התקנה ושימוש

מגן Drypro (שרוול) פותח בטכנולוגיות חדישות, המאפשרות גם התקנה והסרה קלה ונוחה. המגן עשוי מחומרים המאפשרים מתיחתו עד פי 5 מגודלו.

סדרת המוצרים של Drypro מיוצרת במספר מידות להתאמה מירבית אצל חולים שונים ובגילאים שונים.

 

התקנת המגן

הרחב את פתח המגן ( עם כף יד מלאה, ולעיתים אפילו כדאי עם שתי ידיים ) והלבש אותו על הרגל, כך שהמגן יכסה היטב את הגבס/חבישה בפני רטיבות.

יצירת הוואקום

חבר את המשאבה הקטנה לשסתום ושאב את האוויר עד ליצירת ואקום מלא עד שתבחין במרקם הגבס דרך גומי המגן. כאשר המשאבה לא תגיב יותר ללחיצות הסר אותה בזהירות וסגור את פקק השסתום (חד כיווני). לעיתים השסתום נצמד לגבס ומונע וואקום מלא, ואז עליך להסיטו באלכסון כך שתתאפשר יניקת אויר עד ליצירת וואקום מלא.

 

הסרת המגן

עם סיום השימוש במגן, השחל אצבעותיך אל מתחת למגן, כך שיחדור אוויר ויאפשר החלקה נוחה של המגן החוצה . ניתן גם לגלגל את המגן הפוך ולהורידו כך מהרגל.

נא להיזהר :

  • בעת ההתקנה, לא למשוך בשסתום המגן, לא למשוך ולתפוס את הגומי באצבע אחת או בשתי אצבעות אלא רק עם כף יד מלאה – כי הגומי עלול להיקרע.