073-7373800 שירות לקוחות

כיסוי לשחיה

מגן יד
220 ש”ח

מגן הוואקום של DRYPRO המיועד לכיסוי יד, עד המרפק או עד מתחת לבית השחי. המגן בנוי ככפפת גומי ארוכה ( 6 מידות שונות ) , המכסה את האזור הפגוע/חבוש של היד ואף מעבר לכך. המגן מיועד לחולים עם גבס על היד, חבישה, בעיות עור, פצעים קשים וכדומה.

בחירת גודל מוצר

הסבר מפורט בהמשך הדף למטה

-
+
-
+

מידע נוסף

השימוש במגן יד מאפשר לחולה להתקלח בבטחון מלא ללא חשש של הרטבת היד, להיכנס ולשחות בבריכה ובים, ואף לצלול למרות המגבלה הרפואית. כמובן בכפוף לאישור הרופא לביצוע פעולות אלה ( ישנם חולים שאינם מורשים להיכנס לבריכה למשל ללא קשר להרטבת היד אלא כאמצעי זהירות מנוכחות חיידקים או חומרים כימיים שונים במים ).

מגן היד העשוי גומי ( מכיל לטקס ) עמיד, המסוגל להתרחב עד פי 6 מגודלו הבסיסי. המגן בנוי ככפפה שפיתחה צר יותר מהיקף היד המכוסה, ובכך הוא לוחץ ואוטם את היד . למגן יש שסתום מיוחד, ובעזרת המשאבה המצורפת, ניתן לשאוב את האויר ולייצר וואקום המצמיד את הכפפה כולה ליד. פעולת הוואקום גם מקשה על החולה להסיר את הכפפה שלא לצורך בזמן השהייה במים.

פעולת הוואקום מאפשרת לחולה בהיותו במים, להבחין בקלות האם נכנס אויר למגן, וכמובן שאם לא נכנס אויר – גם לא נכנסו מים !
(אין חובה לביצוע פעולת הווקום, אלא לפני כל כניסה למים בלבד לבדיקת תקינות המגן).
מיגוון המידות מאפשר להתאים מגן לילדים ומבוגרים כאחד.
אין משמעות לגיל החולה, אולם נדרשות מדידות של היד, כדי להתאים את המידה הנכונה שתאפשר לחולה להיכנס למים בביטחון מלא !

סרטון הנחיות מדידה והלבשת מגן יד

התאמת מידה

מגן זרוע מיוצר בשני גדלים :

מגן חצי יד – HA – משמש לכיסוי היד עד המרפק .

מגן יד מלא – FA – משמש לכיסוי היד במלואה עד מתחת לבית השחי .

כל אחד מהגדלים למעלה מיוצרים במספר מידות היקף ואורך להתאמה לילדים ומבוגרים כאחד.המגן מיועד לחולים/ות עם חבישה מיוחדת על היד, גבס, תותבת או רגישות למים מכל סיבה אחרת.

להתאמת מגן חצי יד/יד מלאה, עליך למדוד את האורך מקצה הגבס ועד קצות האצבעות שהן מתוחות.

לאחר מכן עליך למדוד את היקף היד לאחר קצה הגבס, מדידה מדוייקת (מדידה צמודה אבל לא לוחצת).

 

הוראות התקנה ושימוש

מגן Drypro (שרוול) פותח בטכנולוגיות חדישות, המאפשרות גם התקנה והסרה קלה ונוחה. המגן נמתח עד פי 5 מגודלו כך שניתן להרחיב את הפתח ולהלבישו על היד.

סדרת המוצרים של Drypro מיוצרת במספר מידות להתאמה מירבית אצל חולים שונים ובגילאים שונים.נבקשך גם לעיין במאמר “עשה ואל תעשה” בצד שמאל למעלה.

התקנת המגן

הרחב את הפתח והלבש את המגן על היד , כך שהמגן יכסה היטב את הגבס/חבישה בפני רטיבות.

יצירת הוואקום

חבר את המשאבה הקטנה לשסתום ושאב את האוויר עד ליצירת ואקום מלא.תוכל להבחין במרקם החבישה מתחת לגומי.לאחר שהמשאבה לא תגיב יותר ללחיצות, הסר אותנ וסגור את פקק השסתום (חד כיווני ).

 

הסרת המגן

עם סיום השימוש במגן, השחל אצבעותיך אל מתחת למגן, כך שיחדור אוויר ויאפשר החלקה נוחה של המגן החוצה . ניתן גם להוריד את המגן בגלגול הפוך החוצה.

 

 

תפריט נגישות