073-7373800 שירות לקוחות

כיסוי לשחיה

מגן בטן
300 ש”ח

מגן הוואקום של DRYPRO המיועד לכיסוי הבטן . המגן בנוי כחגורת גומי רחבה ( 5 מידות שונות ) , המכסה את האזור הרגיש של הבטן ואף מעבר לכך. המגן מיועד לחולים עם התקני בטן למיניהם, הרוצים להסתיר את ה”שקית” או פשוט לשמור מסביבת מים. חגורת הגומי הרחבה, מכילה “כיס” המסוגל להכיל בתוכו את ההתקנים השונים. ה”כיס” מכיל גם שסתום חד כיוני, המאפשר יצירת וואקום כאבחנה לקיום אטימה מוחלטת.

בחירת גודל מוצר

הסבר מפורט בהמשך הדף למטה

-
+

מידע נוסף

השימוש במגן יד מאפשר לחולה להתקלח בבטחון מלא ללא חשש של הרטבת היד, להיכנס ולשחות בבריכה ובים, ואף לצלול למרות המגבלה הרפואית. כמובן בכפוף לאישור הרופא לביצוע פעולות אלה ( ישנם חולים שאינם מורשים להיכנס לבריכה למשל ללא קשר להרטבת היד אלא כאמצעי זהירות מנוכחות חיידקים או חומרים כימיים שונים במים ).

מגן היד העשוי גומי ( מכיל לטקס ) עמיד, המסוגל להתרחב עד פי 6 מגודלו הבסיסי. המגן בנוי ככפפה שפיתחה צר יותר מהיקף היד המכוסה, ובכך הוא לוחץ ואוטם את היד . למגן יש שסתום מיוחד, ובעזרת המשאבה המצורפת, ניתן לשאוב את האויר ולייצר וואקום המצמיד את הכפפה כולה ליד. פעולת הוואקום גם מקשה על החולה להסיר את הכפפה שלא לצורך בזמן השהייה במים.

פעולת הוואקום מאפשרת לחולה בהיותו במים, להבחין בקלות האם נכנס אויר למגן, וכמובן שאם לא נכנס אויר – גם לא נכנסו מים !

(אין חובה לביצוע פעולת הווקום, אלא לפני כל כניסה למים בלבד לבדיקת תקינות המגן).

מיגוון המידות מאפשר להתאים מגן לילדים ומבוגרים כאחד.

אין משמעות לגיל החולה, אולם נדרשות מדידות של היד, כדי להתאים את המידה הנכונה.

סרטון הנחיות מדידה והלבשת מגן בטן

התאמת מידה

מגן בטן מיוצר ב- 5 מידות שונות, ומיועד לחולים עם התקני בטן למיניהם כמו : “סטומה” , “פג” וכד’. מגן הבטן מאפשר לחולים אלה להיכנס לבריכה ולשחות ללא חשש של זיהום מי הבריכה שמסביב.

לצורך התאמת המגן הנכון, עליך למדוד את היקף הבטן בדיוק באיזור ההתקן.

לאחר המדידות יש לעבור מעלה ללשונית “רכוש כעת” ולהזין את הנתונים .

הוראות התקנה ושימוש

מגן Drypro פותח בטכנולוגיות חדישות, המאפשרות גם התקנה והסרה קלה ונוחה. סדרת המוצרים של Drypro מיוצרת במספר מידות להתאמה מירבית אצל חולים שונים ובגילאים שונים.

התקנת המגן

מגן הבטן נלבש כמו חצאית, מכיוון הרגליים אל הבטן. חובה למקם את המגן על הבטן כך שהסטומה תהיה מכוסה במלואה, ודבר לא יבלוט החוצה מהמגן.

ניתן לבצע פעולת וואקום כדי לבדוק תקינות המגן והתקנתו הנכונה לפני כל כניסה למים.

הסרת המגן באותה הצורה בדיוק, דרך הרגליים.

תפריט נגישות