שלום, נשמח לענות לכל שאלה
close
יש לך שאלה ? אנחנו כאן לרשותך
close
forum
073-7373800 שירות לקוחות

כיסוי לשחיה

סדרת מוצרי DRYPRO כוללת מגיני וואקום מיוחדים, המאפשרים לחולים שונים להתקלח, להיכנס לבריכה או לים, לשחות ולצלול – למרות מגבלה רפואית. מגיני DRYPRO מיועדים לחולים עם : גבס לאחר שברים אורתופדיים, עם צנתר פיקליין PICC , עם פרוטזה, עם בעיות עור, רגל סוכרתית, פצעים קשים, בעיות סטומה בטן, וכדומה.

DRYPRO הוא המצאה משנת 1985 של דר’ פרדריק ג’ורג’ , כירורג המתמחה ברפואת ספורט. במהלך הטיפול בספורטאים לאחר ניתוחים שונים, וכדי לזרז את חזרתם לפעילות ספורטיבית, מצא דר’ פרדריק כי מניעת רטיבות על חבישה או גבס אצל הספורטאים תזרז את החלמתם בתהליך שיקום מואץ. המוצר שפיתוח שמר על יובש האיבר המנותח, ואיפשר תהליך שיקומי בעזרת הידרותרפיה שלא היו אפשריים ללא מגן DRYPRO .

החולים השתמשו עד אז באילתורים שונים כמו שקיות ניילון המחוזקות בגומי וכד’, אולם הפיתוח החדש של דר’ פרדריק פתר את בעיית הרטיבות בצורה מושלמת.

מגן DRYPRO הוא תוצאה של עבודת מחקר וניסויים רבים, עד לפתרון הכל כך מוצלח:

  • מוצר עשוי לטקס המסוגל להימתח עד פי 6 מגודלו ועמיד לאורך זמן.
  • שסתום חד כיווני אמין ועמיד למים.
  • משאבה קלה להפעלה ליצירת וואקום ושיפור האטימה.

DRYPRO הפך להיות מוצר כל כך מבוקש כי הוא תמיד עובד!

המוצר בטוח לחלוטין בפני חדירת מים, כך שהמטופל יכול להתקלח בבטחה, כאשר אנשים אף שוחים איתו, צוללים וגולשים בים בביטחון מלא ! שימוש ב- Bdry מאפשר גם לחולים עם רגל תותבת להתקלח בעמידה ובנוחיות ואפילו להיכנס לים או לבריכה מבלי להוריד את הפרוטזה שלהם ! מוצרי DRYPRO האיכותיים קיבלו אישור מרשויות הבריאות בארה”ב FDA וממשרד הבריאות בישראל, אמ”ר (2141-0001 )